Założycielką firmy "Horyzonty" jest Sylwia Michalska, która od 1997 roku prowadzi szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności menedżerskich, negocjacji w biznesie oraz rozwoju osobistego. Zajmuje się również tematyką konfliktu w organizacji oraz prowadzeniem sesji coachingowych i mediacyjnych. Z wykształcenia jest psychologiem zarządzania, dyplomowanym mediatorem i coachem, akredytowanym konsultantem Insights Discovery™.

W praktyce zajmuje się głównie doskonaleniem umiejętności menedżerskich, coachingiem oraz wdrażaniem systemów z obszaru Human Resources. 

Zrealizowała kilkanaście projektów rozwojowych w firmach produkcyjnych oraz w firmach z branży usługowej (wdrożenia rozwiązań reorganizacyjnych mających na celu poprawę efektywności działania, wdrożenia systemów oceny 360°, programów zastępowalności stanowiskowej, systemowych rozwiązań dla szkoleń wewnętrznych).

Na Studiach Master of Business Administration (Executive MBA) w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, wykłada psychologię zarządzania, koncentrując się na dynamice procesów grupowych. Jest opiekunem merytorycznym i wykładowcą na studiach podyplomowych „Psychologia Zarządzania” w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W ramach studiów Master of Business Administration WSB w Poznaniu, który został przygotowany we współpracy z Franklin University prowadzi warsztaty rozwojowe „odkryj swój potencjał”.

 
 
 
 

HORYZONTY HR

 

 

Firma HORYZONTY powstała w 2000 r.

Specjalizujemy się we wdrażaniu projektów rozwojowych, mających na celu podniesienie poziomu kompetencji zawodowych, poprawę komunikacji w organizacji, wzrost zaangażowania pracowników w cele organizacji. 

Najważniejsze jest dla nas poszukiwanie skutecznych rozwiązań organizacyjnych, wspieranie firm w osiąganiu założonych wyników pracy oraz zrównoważone rozwijanie potencjału ludzkiego.

Zespół HORYZONTY HR to przede wszystkim praktycy, których łączy pasja kreatywnego szukania rozwiązań, chęć dzielenia się wiedzą i cennym doświadczeniem. Należą do nich konsultanci, trenerzy oraz coachowie rozwoju osobistego, współpracujący ze sobą w projektach rozwojowych zależnie od potrzeb i oczekiwań Klientów.